Školy v přírodě

Školy v přírodě v Nových Hutích

Školy v přírodě v Nových Hutích jen pro kvalifikovaný dozor
na ŠUMAVĚ.

Pedagogický dozor zdarma na základě sponzorské smlouvy. Bez agentury za výhodné ceny, ideální pro skupinovou rekreaci, zvláště pak pro školy v přírodě, lyžařské kurzy či ozdravné pobyty. Na své si zde přijdou i rodiny s dětmi, protože pro děti je penzion specielně upraven. Penzion je umístěn u lanovek Nové Hutě, 100m k hranici narodního parku ŠUMAVA blízko skiareálu ZADOV-CHURANOV a přesto si zachovává své soukromí a klid. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a nabízejí dostatek prostoru k odpočinku. Klasická česká kuchyně spolu s osobním přístupem jsou hlavními předpoklady pro nezapomenutelné chvíle v našem penzionu.

Ubytování pro školy a skupiny

Školy v přírodě, lyžařské kurzy, ozdravné pobyty či jiné skupinové akce. Ubytování v dvoulužkovych a třilužkovych, pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Společenské místnost, tělocvična, posilovna. Specializace na skupinovou rekreaci. Luxus za nízké ceny. Pro školy od 30 učastniků a týden ( do 10 let )již od 240.-/noc nebo 1680.-/týden, doprovod zdarma – 1/10 žaku.II.stupen ZŠ a Strední školy a ucilište 350,- Kc/noc nebo 2450,-/týden, doprovod (1 osoba / 10 žáku) zdarma!!! Další slevy pri vetším poctu po dohodě!

Ubytování v penzionu na Šumavě – Nové Hutě u sjezdovek